Скарбничка вчителя

5 СЕРВІСІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ХРОНІК


Кращий спосіб розповісти про будь-які події в хронологічному порядку - зібрати їх в наочну ланцюжок. Можна супроводити такий презентацією лекцію з історії мистецтва або разом з класом відновити біографію знаменитого вченого. Edutainme з'ясували, що таке Таймлайн і як ними користуватися.

Tiki-Toki

Що подивитися:
Історія Лондонського Тауера, Хронологія початку Арабської весни

Tiki-Toki з порога пропонує «створювати красиві Таймлайн». І дійсно - роботи тут виходять яскравими і зручними. Один період можна розбивати на паралельні сюжети, виділяти події кольором, додавати зображення та відео з YouTube або Vimeo. Вдобавок в Tiki-Toki є незвичайний 3D-режим, де таймлайн НЕ прокручується зліва направо, а йде вдалину, як дорога.
 Правда, у безкоштовній версії можна створити тільки один таймлайн; більш гнучкий «бронзовий» акаунт (до п'яти Таймлайн) обійдеться в $ 7,50 на місяць. Є шкільне пропозицію за $ 125 на рік - один «срібний» аккаунт для вчителя (до 25 робіт) та 50 «бронзових» для студентів. До речі, учні та викладачі можуть ділитися своїми Таймлайн або працювати над ними разом.

 

 Dipity

Що подивитися:
Хронологія аварії на Чорнобильській АЕС, Історія американських протестів проти війни у В'єтнамі

Місія Dipity грандіозна і утопічна: розробники мріють організувати всю корисну інформацію Інтернету в хронологічному порядку. Основний акцент зроблений на інтеграції з іншими майданчиками: Dipity забирає дані з YouTube, Facebook, Google, Twitter, Flickr, Blogspot, RSS-потоків і розставляє в потрібному порядку. Учителям буде цікаво, що кожна подія ланцюжка можна описати докладно, не обмежуючись парою речень.

Безкоштовний аккаунт Dipity дозволяє створити три таймлайна по 150 подій у кожному. За $ 4.95 в місяць число робіт зростає до 10, а за $ 49.95 стає нескінченним.



TimeRime

Що подивитися:
Коротка історія Ісламу з VI по XV століття.

В TimeRime можна не просто працювати викладачам і учням, але навіть створити закриту шкільну мережу (пакет Edu School обійдеться школі в 150 євро в рік). Мало того, TimeRime прекрасно взаємодіє з інтерактивними дошками SMART Board. Сервісом вже користується університет Портсмута (Велика Британія), Льовенського католицький університет (Бельгія) і один з найбільших голландських коледжів ROC Midden.

Безкоштовний аккаунт TimeRime дозволяє створювати необмежену кількість Таймлайн по 100 подій. Правда, результат виглядає дещо старомодно і не розгортається на весь екран, та й швидкість роботи залишає бажати кращого.


TimeRime

Timeline JS

Що подивитися:
Історія Гани, Хронологія президентської гонки США в 2012 році

Timeline JS значно виділяється в цій добірці - як мінімум, тому що сайт не зберігає користувальницькі роботи. Фактично це інструмент з перетворення таблиць Google Spreadsheets в хронологічні лінії: потрібно заповнити таблицю за спеціальним шаблоном, вставити посилання на неї в генератор Таймлайн і отримати код для приміщення готової роботи на сайт. Тут немає спеціальних пропозицій для навчальних закладів, зате самі Таймлайн дуже зручні і красиві. Сервісом регулярно користується сайт французької газети Le Monde і американський VH1.

Timeline JS зробила Knight Lab - команда розробників і журналістів Північно-Західного університету (Іллінойс, США), яка хоче розвивати новинні медіа за допомогою своїх проектів. Програмний код Timeline JS можна доопрацювати - він лежить у відкритому доступі на GitHub. 
 
 BEEDOCS Timeline

Серія Timeline від BEEDOCS працює не в браузері, а розгортається офлайн. Створення Таймлайн нагадує роботу з презентаціями: графічні теми та шаблони ті ж. У десктопной версії Timeline 3D полегшеному варіанті Easy Timeline) є об'ємний режим, а готові Таймлайн можна вставляти на сайти. Додаток для IOS дозволяє виводити зображення на телевізор за допомогою AirPlay - відмінний варіант для занять. Всі версії підтримують «розумний» друк: додаток сам скомпонує таймлайн для паперу.

Timeline 3D для Mac обійдеться в $ 65, для IOS - $ 15. Легко Timeline коштує $ 19.


Джерело

Створня колажів
 http://www.getloupe.com/ 

Немає коментарів:

Дописати коментар