вівторок, 25 листопада 2014 р.

Конкурс «Година коду» для вчителів, бібліотекарів та громадських активістів

Компанія «Майкрософт Україна» запрошує приєднатися до вебінару для вчителів, бібліотекарів та громадських активістів 3 грудня 2014 о 15:00 за посиланням http://bit.ly/1vEi3Ol

В рамках онлайн семінару буде розказано про сценарії уроків кодування для школярів. Семінар буде проведений в рамках програми «Партнерство в навчанні». Під час онлайн семінару буде анонсовано конкурс «Година коду». Для того, щоб приєднатися до семінару, будь ласка, скачайте інструкцію клієнту Microsoft Lync: http://1drv.ms/1C62kLf

Представники бібліотек, громадських організацій і шкіл, які проведуть урок з 8 по 14 грудня 2014 року для учнів 5-11 класів зможуть взяти участь у конкурсі «Година Коду» і виграти цінні призи.

Для того щоб взяти участь у конкурсі потрібно приєднатися до спільноти «Партнерство у навчанні» у мережі Facebook, де і буде оголошено умови конкурсу. https://www.facebook.com/pilukraine?fref=ts

«Година Коду» є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180+ країнах світу. Кожен може організувати заходи в рамках «Години Коду».

четвер, 20 листопада 2014 р.

Конкурс «Захистимо майбутнє»

ТОВ «Олайті Сервіс» пропонує всім навчальним закладам України взяти участь в програмі «Захистимо майбутнє» та отримати безкоштовне антивірусне програмне забезпечення. Програму «Захистимо майбутнє» розроблено з метою забезпечити на безкоштовній основі надійний захист комп’ютерів та локальних мереж навчальних закладів України від вірусів та інших кіберзагроз шляхом використання ліцензійного антивірусного ПЗ вітчизняної розробки. Учасниками програми можуть стати навчальні заклади всіх типів державної та комунальної власності (дошкільні, середні, позашкільні, професійно – технічні, вищі, заклади післядипломної освіти та для громадян, які потребують соціальної допомоги та реабілітації).
Для отримання безкоштовно Zillya! Антивірус для Бізнесу необхідно заповнити Анкету на сайті http://zillya.ua/programa-zakhistimo-maibutne. Використання Zillya! Антивірус для бізнесу можливе за наявності у закладі не менше 5-ти комп’ютерів, які знаходяться в локальній мережі. Термін користування програмним забезпечуванням складає 12 місяців. Подати заявку на участь у програмі можна до 30 листопада 2014 року.

вівторок, 18 листопада 2014 р.

Про підсумки навчання в ДК

В рамках ІІ міжнародної освітньої онлайн конференції INTEL «Нові горизонти ІКТ в освіті» для України та країн СНД я навчалася використовувати у своїй педагогічній діяльності різноманітні сервіси. На курсі пані Маргарити "Використання Google-сервісів у методичній роботі вчителя" завданням одного з модулів (а саме 5) є проведення опитування та аналіз результатів. Тож, опитувальник створено. Запрошення надіслані, в блог вбудований. Дякую всім колегам, хто знайшов час на відповіді.
Переглядаючи підсумки відповідей можно зробити підсумок, що:
1. Більшість педагогів, які дали відповідь на запитання - це прекрасна половина людства.
2. Левова частка відповідей, на запитання " Чим приваблює Інтрнет?" - є пошук інформації та навчання, а також спілкування.
 
3. Доступ до Інтернету здійснюють, 94% опитаних, із стаціонарних комп'ютерів.
4. Більшість (53 %) вважають, що Інтернет на 50/50 - безпечне місце для висловлення своїх думок.

 5. Учасники опитування відзначили, що в Інтернеті потрібно дотримуватись правил етикету, а також дотримуватися авторського права.












6.  Домінуючими соціальними мережами є Вконтакті, Google+, Facebook.

Інфографіка

В умовах пришвидшеного темпу життя та сприйняття навколишнього світу інфографіка стає все актуальнішою. Адже графічне відображення інформації – хороший спосіб сконцентрувати увагу читача на основному, тим більше, що 80% знань дає нам саме візуальна комунікація з середовищем.

понеділок, 10 листопада 2014 р.

Бобер скликає друзів

Цьогоріч конкурс Бобер у нашій школі мав 13 друзів. Серед них -  це учні 2-9 класів. Продовж 9-10 листопада учні мали можливість взяти участь в Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності “Бобер”. Були завдання різного рівня складності. Більшість завдань підібрані вдало, викликали складність задача "із зірками та їхніми охоронцями". Діти отримали величезне задоволення та певну мотивацію до подальшого вивчення інформатики ("будемо приймати участь і надалі - адже це цікаво" - слова ученів 7-го класу.