неділя, 16 лютого 2014 р.

Цікаві Гарячі Клавіші



Цікаві Гарячі Клавіші, про які ви не знали

 Якщо ви вважаєте себе просунутим комп'ютерним користувачем, ви розумієте, як важливо тримати руки на клавіатурі. Постійний перехід від клавіатури до мишки може дуже уповільнити роботу, коли ви працюєте над TPS звітом.
На щастя, фахівці з Microsoft за кілька років вбудували в свої операційні системи дещо заощаджують час (хоча і недостатньо відомих) «гарячих» клавіш. Деякі з них дійсно дуже зручні для Windows 7 і найсучасніших веб -браузерів. Отже, цікаві гарячі клавіші, про які ви не знали.
Якщо ви маєте намір прискорити робочий процес і в той же час вразити своїх колег, випробуйте цей подарунок долі.

 

1.Переместити курсор на одне слово за раз.


За допомогою цього прийому ви зможете проходити великі ділянки тексту.

 

2.Виделити ціле слово одним натисненням.


Таким же чином ви можете виділяти ціле слово в тексті без клацання по клавішах переміщення курсору.
 

3.Видалити ціле слово.


Знищте ці жахливі пропозиції більш ефективно за допомогою цієї комбінації клавіш.


4.Виділити весь текст в поточному рядку щодо курсора.


Чи не тягніться за мишкою. Замість того, щоб натиснути і тягнути курсор, тисніть вправо або вліво, використовуючи цей прийом.

5.Згорнути всі вікна.


Не забувайте цей макрос, якщо любите заходити на Facebook в офісі.



 6.Прокрутити вікна.


Якщо ви дійсно хочете блиснути своїм Windows 7, спробуйте цю комбінацію.


7.Заблокувати комп'ютер.


Ідіть від комп'ютера на обід? Заблокуйте цю штуку одним легким рухом, особливо, якщо сьогодні - Перше квітня.


8.Включити диспетчер задач.


Додатки погано працюють? Потрібно перевірити ресурси системи? Чи не клікайте мишкою, запустіть диспетчер завдань цієї комбінацією .

9.Зробити скріншот тільки активного вікна.


Обрізати скріншот може бути проблематичним, особливо якщо робочий стіл забитий. Ця комбінація клавіш дозволяє зробити знімок тільки того вікна, в якому ви зараз працюєте.

10.Переіменовати файл.


Відмовтеся від безглуздого кліканья правою кнопкою миші і перейменуйте файл набагато швидше. Цей прийом працює і при виділенні декількох файлів або папок.

11.Збільшити або зменшити зображення.


Ця комбінація працює в багатьох додатках, включаючи браузери, текстові процесори, і, крім усього іншого, Photoshop.

12.Вернутися до розміру зображення за замовчуванням.


Коли вам потрібно повернутися до нормального розміру, скористайтеся цією комбінацією клавіш.

13.В браузері: відкрити нову вкладку.


Це відома комбінація, але варто згадати, що з її допомогою користувачеві не доведеться кликати мишкою в плутанині вкладок.

14.В браузері: заново відкрити закриту вкладку.


Ця комбінація - просто порятунок, особливо якщо ви випадково закрили веб- сторінку, яку так довго шукали .

15.В браузері: виділити URL / рядок введення.


Якщо вам необхідно швидко переміщатися в Мережі, за допомогою цієї комбінації ви зробите це в два натискання.

14 цікавих фактів про Інтернет

Мабуть, сьогодні вже не знайти людину, яка не знає, що таке Інтернет. Сотні людей по всьому світу користуються Інтернетом частіше, ніж телевізором. Практично кожен з нас зареєстрований у соціальних мережах, вже навіть бабусі реєструються в Facebook і Вконтакте, Однокласниках. Але як же відбувалася ця глобальна комп'ютерна революція?

Давайте подивимося на те, як все починалося, і поглянемо на цікаві факти про Інтернет, ймовірно з якими ви ще не знайомі.

Цікаві факти про Інтернет


1 . Технологія, що лежить в основі сьогоднішнього Інтернету зароджувалася ще в далекі 1960 роки , в Массачусетському технологічному інституті. Перше повідомлення яке було відправлено - " LOG ". Чому? Користувач намагався надрукувати " LOGIN ", але через величезну перевантаження даними в букві G , мережа впала. ( Це все сталося ще д.і.к. - до винаходу контакту )2 . Істроия Інтернету починається, як окрема сторінка по адресуhttp :/ / info.cern.ch / hypertext / WWW / TheProject.html, яка містила інформацію про новомодному проекті " WorldWideWeb " (скорочено www ). Також там була інформація про те, як можна створити гіпертекстове сторінку, повну дивовижних гіперпосилань. На жаль, першу сторінку в історії Інтернету зберегти не вдалося. 



3. Історія першого смайла починається досить просто. Перша емоція, яка була передана в 1979 році електронним шляхом належить Кевіну Макензі, а виглядала вона так: "-)". Вона була не дуже схожа на обличчя, тому через три роки Скотт Фехлман створив ": -)". Смайл, який став нормою. 


4. Цікаві факти про Інтернет тривають - перша веб-камера була протестована в комп'ютерній лабораторії Кембріджського університету. Її єдиною метою було контролювання окремої кавоварки, і попередження про що закінчується кави. 



5. Ви знаєте, що японці теж використовували комп'ютерні емоції. Їх смайли виглядали, як вважають деякі, набагато краще і красивіше.
 

~ ~ ~ (^ ^) <- доброго ранку, (^ _ ^) / ~ ~ <- до побачення 

6. Хоча mp3 формат був винайдений в 1991 році, до 1998 року не було жодного сервісу, що дозволяє ділитися музикою. Першим таким сервісом став Napster. Програма назавжди поміняла користувальницьке ставлення до Інтернету. 


7. Піратство миттєво стало проблемою, на щастя тільки для влади, адже вони намагалися контролювати поширення файлів. У 1989 році, Університет Макгілла вимкнув свій ftp-сервер, який обслуговував половину всього інтернет-трафіку з Америки в Канаду. Але на той момент вже відкрилося досить сторонніх серверів, які швидко замістили його.


8. Звучить знайомо? Навіть зараз піратство є однією з найбільших проблем в Інтернеті. Різноманітні файлообмінні сервера і бенкет-ту-бенкет мережі. До речі, Росія входить в одну з п'яти країн, де піратство розвинена найбільш всього.

9. Google заявляє, що Інтернет сьогодні - це 5 мільйонів терабайт даних (1 терабайт = 1024 гігабайт), а проіндексована всього лише незначна частина - 0,04%. Ви можете умістити весь Інтернет на 200 млн Blu-Ray дисках.
 
 


10. Мабуть найжахливіший факт про Інтернеті - понад 80% зображень у мережі - голі жінки, а порнографія присвячена одна третина всіх запитів в пошукових системах.

11. Перший рекламний банер вторгся в І
нтернет в 1994 році, і він був нітрохи не гірше сьогоднішніх. Рекламна кампанія називалася "you will" і вела на головну сторінку рекламодавця. 


12. Серед усіх 247 млрд. електронних листів (e-mail), які посилаються кожен день, 81% - чистий спам.

13. 20 годин відеозаписів завантажується на YouTube кожну хвилину. Перше відео, завантажене на сайт, називалося "Я в зоопарку", і було досить нудним. Як і 99% всього контенту на YouTube сьогодні.

14. Основна проблема Іінтернету - була і є інтернет-тероризм. Сьогодні досвідчені зломщики (або хакери) можуть зробити за допомогою Інтернету все, що завгодно: від зараження вашого комп'ютера вірусами до злому банку.
 

9 способів шукати інформацію в GOOGLE

9 способів шукати інформацію в GOOGLE, про які не знає 96% користувачів

 

1. Як знайти точну фразу або форму слова
За допомогою оператора »«. Укладіть фразу, або слово в лапки, і Google буде шукати веб-сторінки, де є рівно така фраза (форма слова).
приклад: ["я до вас пишу"]


2. Як знайти цитату, в якій пропущено слово
Забули слово в цитаті? Візьміть всю цитату в лапки, а замість пропущеного слова поставте зірочку *. Цитата знайдеться разом з забутим словом.
приклад: ["ніч вулиця * аптека"]

3. Як знайти будь-які з кількох слів
Просто перерахуйте всі підходящі варіанти через вертикальний слеш: |. Google буде шукати документи з кожним з цих слів.
приклад: [ананаси | рябчики | шампанське]; [дачні ділянки (рубльовської | київське | мінське) шосе]
4. Як знайти слова в межах одного речення
Використовуйте оператор з гарним ім'ям «амперсанд» - &. Якщо з'єднати слова амперсандом, Google знайде документи, де ці слова стоять в одному реченні.
приклад: [пам'ятник Пушкіну & Псков]
5. Як знайти документ, що містить певне слово
Поставте перед потрібним словом плюс, не відділяючи його від слова пропуском. У запит можна включити кілька обов'язкових слів.
приклад: [Пам'ятник Шолохову + бульвар]
6. Як виключити слово з пошуку
Поставте мінус перед словом, яке ви не хочете бачити у відповідях. Так можна виключити навіть кілька слів:
приклад: [мумій тролль мультфільм-рок-лагутенко]; [схеми в'язання спицями-купити]
7. Як шукати на певному сайті
Для цього підійде оператор site. Він дозволяє прямо в запиті вказати сайт, на якому потрібно шукати. Тільки обов'язково поставте після site двокрапка.
приклад: [конституція рф site: consultant (точка) ru]; [маяковский вікна site: lib (точка) ru]
 
8. Як шукати документи певного типу
Вам потрібен оператор mime. Поставте в запиті mime, двокрапка і потім тип документа, який вам потрібен. Наприклад, pdf або doc.
приклад: [заяву на закордонний паспорт mime: pdf]
 
9. Як шукати на сайтах певною мовою
За допомогою оператора lang. Після lang потрібно поставити двокрапку і написати, якою мовою вам потрібні документи. Якщо це російська мова, то потрібно вказати ru, якщо український - uk. Білоруська мова позначається як be, англійська - en, французька - fr.
приклад: [void glClearColor lang: ru]
 
За матеріалами http://memo.im

Віртуальна книжка з цікавими фактами про браузери та інтернет

Віртуальна книжка  з цікавими фактами про браузери та інтернет

 http://www.20thingsilearned.com/ru-RU